تخلیه چاه

لوله باز کنی یادگاری یکی از موفق ترین تیم های کاری مجهز در زمینه تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران می باشد و درنقاط 6 و 8 - لوله بازکنی پونک - لوله بازکنی پاسداران خدمات ارائه می کند و با تجهیزات مدرن و نیروی کار ماهر همواره در زمینه تخلیه چاه فاضلاب ، شیمیایی ، توالت و… پیشرو و قدرتمند حرکت کرده است و مسیر پیشرفت را با رضایت مشتریان خود طی می کند.

تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران لوله بازکنی پونک - لوله بازکنی پاسداران یکی از کارهای خدماتی است که نیازمند ابزار و نیروی کار باتجربه و متخصص است و شرکت های متعددی در کلان شهر تهران در این زمینه فعال هستند.

به عمل خالی کردن چاه فاضلاب و توالت توسط پمپ های مجهز به مکنده قدرتمند ، تخلیه چاه می گویند که روش ها و ماشین های مخصوصی برای این کار طراحی و تولید شده است که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

برای تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران و تخلیه چاه در  پونک - تخلیه چاه در  پاسداران - می توانید با گروه متخصص و با تجربه ما تماس بگیرید.

رفع بوی بد لوله های فاضلاب
جدیدترین دستگاه مکش در تهران


روش های تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران- پونک  و پاسداران :

برای تخلیه چاه فاضلاب یا توالت از پمپ های لجن کش قوی با تانکر های با حجم بالا استفاده می شود و در صورت نیاز از ماشین های ساکشن یا مکنده استفاده می شود و روش کار این ماشین ها به شرح زیر است:

زمانی که چاه فاضلاب یا توالت پر شد بلافاصله باید عملیات تخلیه چاه اجرا شود و گروه متخصصی برای اینکار اقدام کند که در مراحل اینکار  یک سر شیلنگ قطور و با استحکام به ته چاه فرستاده می شود و سر دیگر ان به دستگاه مکنده و لجن کش متصل می شود.

نکته ای که حائز اهمیت است بحث شیلنگی است که فضولات را به سمت تانکر هدایت می کند و نقش کلیدی در روند کار دارد که باید ویژگی های استانداردی را دارا باشد تا در طول کار مشکلی پیش نیاید که این مواد عبارتند از : قطر استاندارد ، تحمل فشار بالا و استحکام و پایداری در هنگام مکش.

در مراحل تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران-  پونک -  پاسداران زمانی که شیلنگ به چاه فاضلاب هدایت می شود باید دقت شود که سر لوله به انتهای چاه نزدیک نباشد زیرا موجب گرفتگی لوله و اسیب رسیدن به دستگاه  در اثر وارد شدن گل و لای می شود.

مکانیزم عملکرد دستگاه های مکش به گونه ای است که تا اتمام تخلیه کامل فاضلاب به کار خود ادامه می دهند و در به طور کامل چاه را از چربی ها و فضولات موجود پاک می کنند، البته این موضوع زمانی صدق می کند که از تجهیزات پیشرفته برای تخلیه چاه فاضلاب استفاده شود.

 لوله بازکنی در منطقه 6 تهران - لوله باز کنی در منطقه 8 تهران - لوله بازکنی یادگاری

از چه مواردی متوجه شویم چاه پر شده است؟

اکثر چاه های فاضلاب در زیر ساختمان ها حفر شده و با لوله های مخصوص به داخل ان هدایت می شود و درب چاه از سطح زمین فاصله دارد و تشخیص پر شدن فاضلاب کمی دشوار است، چرا که بین گرفتگی لوله فاضلاب و پر شدن ان در ظاهر تفاوتی مشاهده نمی شود.

برای بر طرف شدن شک بین انتخاب لوله بازکنی در منطقه 6 تهران و لوله بازکنی در منطقه 8 تهران  یا تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران باید سراغ سرویس کار ماهر بروید و بعد از تماس با تیم کاری معتبرو متخصص در این زمینه ، این افراد در محل حاضر شده و به وسیله فنر های مخصوص اقدام به باز کردن لوله می کنند، اگر لوله گرفته شده با دستگاه فنر باز شد و مسیر فاضلاب به حالت اولیه بازگشت نتیجه می گیریم که چاه هنوز پر نشده است در غیر این صورت نیاز است تا تخلیه چاه انجام شود.

بارها پیش امده که افراد با تشخیص اشتباه هزینه های زیادی را به کارفرما وارد کرده اند ، پس حتما برای تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران و لوله بازکنی در منطقه 6 تهران و لوله بازکنی در منطقه 8 تهران با گروه های معتبر تماس بگیرید و دقت کنید که این شغل در ظاهر ساده به نظر میرسد اما عوامل زیادی در نتیجه کار دخیل می باشد.

در مراحل تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران - لوله بازکنی پونک - لوله بازکنی پاسدارانیافتن و تشخیص درب چاه فاضلاب و باز کردن ان از کارهای حساس است که سرویسکار با تجربه خود این مسئله را تشخیص داده و اجرا می کند و نکته مهم دیگری که لازم دانستیم به ان اشاره کنیم  بحث تعداد نیروی کاری است که از طرف گروه خدماتی ما برای تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران اعزام می شود به گونه ای که کمترین افرادی که به این منظور در نظر گرفته می شود دو نفر نیروی ماهر است.

دستگاه های مکنده ای که در عمل تخلیه فاضلاب استفاده می شود برای قدرت بیشتر نیازمند برق ماشین می باشد و فشار زیادی را وارد می کند و قدرت مکش بالای این دستگاه ها سبب می شود تا چاه به طور کامل تخلیه شود و سردی و گرمی هوا در عملکرد ان تاثیر گذار است.

رفع بوی بد لوله های فاضلاب
جدیدترین دستگاه مکش در تهران


جهت اعزام نیروی لوله بازکنی در منطقه 6 تهران و لوله بازکنی در منطقه 8 تهران یا تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران- لوله بازکنی پونک - لوله بازکنی پاسداران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

 

09194418830

 

09030478830
09909122412
09104465880

-علائم  نشاندن دهنده ی پر شدن چاه فاضلاب چیست؟ راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

زمانی که یک چاه فاضلاب پر می شود بنا به نوع کاربری ان پس از پر شدن چاه فاضلاب به صورت مداوم بوی فاضلاب از کاسه  توالت و شبکه فاضلاب ساختمان متصل به چاه به مشام خواهد رسید.اما خروج بوی بد فاضلاب را به تنهایی نمی توانیم دلیل پر شدن چاه فاضلاب قرار دهیم چرا که امکان دارد گرفتگی در مسیر فاضلاب رخ داده باشد.

از نشانه هایی دیگر پر شدن چاه فاضلاب و نیازمندی به تخلیه چاه می توان به بالا امدن فاضلاب و عدم عبور فاضلاب از کاسه توالت اشاره کرد.

عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند نشان دهنده ی پر شدن چاه فاضلاب  باشند که تنها با عمل فنر زنی توسط دستگاه لوله بازکنی فنر می توان از پر بودن ظرفیت چاه فاضلاب اطمینان حاصل کرد.فنر به علت توانایی فوق العاده ای که در بازکردن انواع گرفتگی ها دارد،بهترین راه تشخیص بوده و سیاه شدن سر فنر گویای این حقیقت می باشد.

-میزان عمر مفید یک چاه فاضلاب چقدر می باشد؟

عمر چاه فاضلاب عبارت است از  فاصله ی زمانی بین حفر ان و پر شدن چاه که طول عمر مفید یک چاه به نوع کاربری چاه(فاضلاب توالت،فاضلاب رستوران،فاضلاب کارخانه و…)،جنس خاک منطقه،طبقات ساختمان و حجم فاضلاب ورودی به چاه بستگی دارد.

پس از هر سرویس تخلیه چاه عمر چاه فاضلاب به مرور زمان کاهش یافته و دوره زمانی پر شدن ان کوتاه تر خواهد شد.
- روش تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران به طور کامل چیست؟

در گذشته به دلیل استفاده از پمپ های تخلیه چاه که حتما نیاز به ارسال انها به انتهای چاه بود و تا زمانی که فاضلاب درون چاه وجود داشت عمل تخلیه را انجام می دادند.این عمل سبب می شد تا پس از اتمام فاضلاب و خاموش کردن پمپ مقدار فاضلاب موجود در درون شیلنگ تخلیه به درون چاه بر گردد و امکان تخلیه کامل چاه فاضلاب نبود.(البته این مقدار  به متراژ شیلنگ بستگی داشت و برخی مواقع حجم قابل توجه ای نداشت).

تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران با پمپ ساکشن مشکل تخلیه ناقص را به دلیل تعبیه پمپ  مکنده روی ماشین های قدرتمند  تخلیه حل کرده است و رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته است.

رفع بوی بد لوله های فاضلاب
جدیدترین دستگاه مکش در تهران

-بهترین راه ممکن برای حذف چاه فاضلاب  فرسوده و قدیمی  چیست؟

عوامل بسیاری از جمله عدم توانایی چاه در ذخیره فاضلاب به مرور زمان وجود دارد که نیاز است چاه فاضلاب به صورت ایمن حذف و به اصطلاح کور شود.بهترین راه ممکن تخلیه چاه به صورت کامل توسط پمپ مکنده  و پر کردن چاه مورد نظر با خاک و مصالح ساختمانی می باشد.

به خاطر داشته باشید که برای حذف ایمن چاه باید ان را دوباره پر نمایید و خشکاندن چاه فاضلاب با اهک و … تنها یک شعار تبلیغاتی بوده و از لحاظ عملی غیر ممکن می باشد.

-نحوه ی ایمن سازی یک چاه  به چه صورت می باشد؟

پس از انجام هر بار عملیات تخلیه چاه شاهد سست شدن دیواره های چاه فاضلاب و ریزش مقداری از بدنه ی ان خواهیم بود که نیاز است تا با عمل طوقه چینی نسبت به ایمن سازی چاه فاضلاب اقدام کنید.البته عمل ایمن سازی را بهتر است پس از انجام 1 بار عمل تخلیه چاه انجام دهید تا ایمنی چاه شما تضمین شود.
-چرا باید چاه فاضلاب را قبل از پر شدن تخلیه کرد؟

درصد بالایی از مشتریان زمانی برای دریافت خدمات تخلیه چاه تماس می گیرند که کار از کار گذشته و چاه فاضلاب انها سر ریز شده است.اما چرا باید چاه فاضلاب را قبل از پر شدن تخلیه کرد؟

این سوال ممکن است برای شما هم پیش امده باشد و دنبال جواب ان در وب سایت ها و مراکز خدماتی تخلیه چاه باشید.ما در این محتوا به پاسخ این سوال با تکیه بر دانش و تجربه ی فنی کاران یاسان خواهیم پرداخت.

” چه لزومی دارد که چاه فاضلاب را پیش از پر شدن تخلیه نمود ؟ ” این سوال بسیار مخربی که در ذهن برخی از ما ممکن پیش اید و سبب تاخیر در عمل تخلیه فاضلاب چاه ساختمان شود.

تنها تعداد کمی از مشتریان هستند که پیش از پر شدن چاه فاضلاب به سراغ شرکت های تخلیه چاه می روند و تنها دلیل ان اگاهی از خطرات احتمالی برای ساختمان پس از سر ریز شدن چاه فاضلاب است.

سر ریز شدن چاه فاضلاب علاوه بر سست نمودن قسمت گلدانی چاه فاضلاب ، سبب خروج فاضلاب از سایر قسمت های شبکه فاضلاب خواهد شد.

زمانی که چاه فاضلاب پر و امکان دفع فاضلاب نباشد ، فاضلاب به مرور به سایر قسمت های شبکه فاضلاب نفوذ کرده و پس از مدتی بوی بد فاضلاب را به همراه خواهد داشت.

سقوط قسمت گلدانی چاه فاضلاب ، عامل اصلی ریزش چاه فاضلاب بوده و هر چقدر هم این قسمت ایمن سازی شده باشد ، حضور طولانی مدت فاضلاب پس از تکمیل ظرفیت چاه فاضلاب سبب سست شدن گلدان چاه خواهد شد.

لایروبی لوله فاضلاب توسط فنر لوله بازکنی نیز تنها راه خلاصی از بوی بد فاضلابی است که از رسوبات سر ریز شدن چاه فاضلاب به وجود می ایند ، خواهد بود.
 

مزایای تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهران- لوله بازکنی پونک - لوله بازکنی پاسداران به موقع

دیواره های چاه فاضلاب بیشتر از سایر قسمت ها در معرض خطر ریزش هستند و حضور طولانی مدت فاضلاب در چاه درصد احتمال رخ دادن ان را نیز افزایش خواهد داد.

توصیه فنی کاران فعال در این زمینه را مبنی بر خطر ریزش دیواره های چاه فاضلاب را جدی بگیرید چرا که ریزش دیواره چاه فاضلاب صدمات مالی فراوانی را به بار خواهد اورد.

تعیین دوره های زمانی معین برای تخلیه چاه فاضلاب ساختمان موثر ترین راه حل برای دور نمودن خطرات ریزش و سر ریز شدن چاه فاضلاب است.

استفاده از درب های استاندارد چاه فاضلابی کمک فراوانی به شما در کنترل حجم فاضلاب موجود در درون چاه خواهد کرد.
گاز گرفتگی و مسمومیت هنگام تخلیه چاه فاضلاب

شاید بارها شنیده باشید که کسانی هنگام تخلیه چاه فاضلاب دچار مسمومیت و گاز گرفتگی شده باشند ما در این محتوا به دلایل و عوامل موثر در رخ دادن این گونه حوادث پرداخته ایم.

پیش از پرداختن به اینکه چرا اینگونه مسمومیت ها بر اثر چاه های فاضلابی برای برخی رخ می دهد ، باید اشاره کنیم که رفتار غیر منصفانه تعداد اندکی از مشتریان با فنی کاران تخلیه چاه و راحت تلقی کردن کار انها هنگام حضور در محل در تولید این محتوا موثر بوده است.

شاید به ظاهر عمل تخلیه چاه با ماشین های قدرتمند یک کار راحت به نظر برسد اما فرد مجربی که این عمل را انجام می دهد در معرض مسمومیت قرار می گیرد.

طبق امار هنوز هم در برخی از مناطق کشور برای تامین اب اشامیدنی از روش حفر چاه به جای شبکه اب اشامیدنی استفاده می کنند و در برخی موارد که مربوط به مناطق خشک هستند حتما باید چاهی بسیار عمیق برای رسیدن به اب حفر کنند.

به عقیده کارشناسان فعال در حوزه زمین شناسی حفر اینگونه چاه ها توسط افراد چاه کن علاوه بر غیر فنی بودن ، غیر قانونی نیز می باشند.

عدم اگاهی افراد چاه کن از گازهای موجود در لایه های زیر زمینی و نوع این گاز ها ، سبب بروز مشکل برای چنین افرادی خواهد شد.

در بسیاری از موارد پس از ارائه نظر کارشناس و اگاهی بخشیدن از خطرات حفر چاه برای افراد چاه کن ، سابقه ی خود را در جواب به کارشناسان این حوزه ارائه می دهند.

باید به خاطر داشته باشید که نوع و طریقه مسمومیت این گاز ها در مناطق مختلف یکسان نبوده و ممکن است در مرور زمان تاثیر خود را بگذارند.

سرگیجه از اصلی ترین نشانه های رسیدن به گاز های فاضلابی است و درصد حضور انها این گاز ها در عمق بیشتر از 8 متری زمین بالا خواهد رفت.

استفاده از هوا کش می تواند برای تخلیه این گاز انها موثر باشد و در کاهش احتمال مسمومیت کمک فراوانی به افراد چاه کن بنماید.

چاه فاضلاب از مهمترین دلیل برای حفر چاه در مناطق شهری است که دسترسی به سیستم دفع فاضلاب شهر ندارند ، در محتوای رفع بوی بد فاضلاب به طور کامل به معرفی گازهای فاضلابی و نوع انها پرداختیم .

 همانطور که می دانید در برخی از ساختمان برای کاهش هزینه تخلیه چاه از چاه های عمیق و تراژ بالای 8 متر استفاده می کنند و این به معنی ترکیب گاز های فاضلابی و زیر زمینی است.

ترکیب این گاز ها سبب افزایش خطر گاز گرفتگی و مسمومیت افراد در حین تخلیه چاه می شود که نیاز است این افراد در حین تخلیه نکات ایمنی و بهداشتی را به طور کامل رعایت نمایند.

تخلیه چاه با پمپ مکنده علاوه بر اینکه توانسته با تخلیه کامل چاه رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد ، سبب کاهش درصد دخالت فنی کار و خطر مسمومیت انها شود.

رفع بوی بد لوله های فاضلاب
جدیدترین دستگاه مکش در تهران

روشی موثر برای کاهش هزینه های تخلیه چاه در منطقه 6 تهران و تخلیه چاه در منطقه 8 تهرانلوله بازکنی پونک - لوله بازکنی پاسداران چیست؟

دفع فاضلاب به کمک چاه فاضلاب و تخلیه چاه یک روش سنتی و در عین حال بهداشتی می باشد ، که هنوز هم در برخی از مناطق تهران مورد استفاده قرار می گیرد ، به مرور زمان این روش سنتی یک امر ازار دهنده برای کسانی می شود که از روش حفر چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب ساختمان استفاده کرده اند.

این تنها به خاطر پر شدن های پیاپی چاه فاضلاب است که علاوه بر افزایش هزینه های تخلیه چاه سبب سلب ارامش ساکنین ساختمان خواهد شد ، کهنگی و نفوذ ناپذیر شدن دیواره های چاه فاضلاب از عواملی هستند که عمر  یک چاه دفع فاضلابی را کاهش می دهند.

عواملی که بر عمر و کیفیت چاه فاضلاب موثر هستند موارد زیر را شامل می شوند:

    قطر چاه فاضلاب
    عمق چاه فاضلاب
    متراژ انباره چاه
    جنس خاک محل حفر چاه
    میزان حجم فاضلاب ورودی به درون چاهبرچسب ها

تخلیه چاه   لوله بازکنی  

لوله باز کنی در مناطق 6 و 8 تهران

لوله بازکنی یکی از نیازهای ضروری زندگی شهری است. وقتی لوله‌های ساختمان دچار گرفتگی می‌شود اولین دغدغه ما پیدا کردن لوله باز کن مجرب و قیمت مناسب است.از طرفی چون گرفتگی لوله فاضلاب کلاً روال عادی زندگی را مختل می‌کند، لوله بازکنی فوری نسبت به لوله بازکنی ارزان برایمان در اولویت است.

در صورت نیاز به فنر زنی جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مناطق 6 و8 تهران - لوله بازکنی پونک - لوله بازکنی پاسداران کمتر از نیم ساعت لوله باز کن در محل شما حاضر خواهد شد.
باز کردن لوله های سخت فقط 100 هزار تومان

جهت اعزام نیروی لوله بازکنی در مناطق 6 و 8 تهران- لوله بازکنی پونک - لوله بازکنی پاسداران  با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
09194418830
09909122412
09104465880
09030478830

 [سرویسکاران لوله بازکنی شاهین در سريع ترين زمان ممکن در منزل شما حضور مي يابند. و خدمات لوله بازکنی را با کيفيت و منصفانه ترين قيمت به شما ارائه مي نمايند.]

مشتریان ما
پروژه های انجام شده
خدمات پشتیبانی